Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики

Державне підприємство

"Рівненський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації"

На головну

 

Державне підприємство «Рівнестандартметрологія» доводить до відома посадових осіб підприємств (їх об’єднань), установ і організацій, незалежно від форм власності та виду діяльності, що діють на території Рівненської області, фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, які є користувачами засобів вимірювальної техніки (далі – підприємств – користувачі), що згідно вимог статті 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» вони зобов’язані скласти та надати на погодження «Перелік засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці в 2008 році». До Переліків включають засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, у тому числі видаються напрокат і на які поширюється державний метрологічний нагляд, а також:
    -      вихідні еталони підприємств-користувачів;
    -    засоби вимірювальної техніки, що застосовуються під час державних випробувань, державної метрологічної атестації та повірки засобів вимірювальної техніки, а також під час калібрування засобів вимірювання техніки.

Переліки складаються посадовими особами підприємств-користувачів та надаються на погодження в ДП «Рівнестандартметрологія» згідно «Порядку складання переліків засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці» затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 15. 09.2005р. №262 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.10.2005р. за № 1139/11419.

____________________________________________________________________________________________

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua