Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - структура
Державний нагляд
Метрологія
Сертифікація
Системи управління якістю
Випробувальна лабораторія
Методично-технічний відділ
Фонд нормативних документів
Науково-технічна рада
Законодавча база
Дегустаційна комісія
Конкурси
   - "100 кращих товарів України"
   - "Я хочу жити в якісному світі"
   - "Конкурс на здобуття Премії СНД"
Семінари, наради, круглі столи
Публікації у ЗМІ
Зворотній зв'язок
Колегії Держспоживстандарту

В ДП "Рівнестандартметрологія" відбулось п'яте засідання обласної дегустаційної комісії

Нещодавно відбулося п'яте засідання обласної дегустаційної комісії, яка працює на базі ДП "Рівненський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації". Тут успішно пройшли дегустацію за органолептичними показниками сири "Чечіль", "Рулет", "Колобок", "Чедер український", масло вершкове та спреди виробництва ТзОВ "Бімол", продукти з м'яса птиці копчено-варені "Грудинка соковита" та із свинини копчено-варені "Філей" виробництва ПП Ваховського В.І., хліб "Тучинський" подовий та формовий з пшеничного борошна виробництва ТзОВ "Поліграс". Усі продукти були належної якості й незабаром з'являється на прилавках магазинів.

- Розроблення і поставка нових видів харчової продукції на виробництво, згідно з вимогами державних стандартів України, передбачає кілька етапів, - розповідає начальник методично-технічного відділу ДП "Рівненського регіонального центру стандартизації, метрології та сертифікації", член обласної дегустаційної комісії Галина Тарасюк. - Розроблення технічного завдання та формування вимог до якості продукції, розроблення рецептури, виготовлення і випробування зразків, затвердження нормативної та технологічної документації, підготовка і освоєння виробництва.

Одним з основних етапів постачання харчової продукції на виробництво є прийняття результатів розроблення цієї продукції дегустаційними комісіями.

За словами Галини Тарасюк, за час своєї роботи комісія рекомендувала до серійного виробництва 137 видів нової харчової продукції. Необхідно зазначити, що не всі представлені зразки отримали високу оцінку і були рекомендовані до серійного виробництва. Були й такі, які за результатами розгляду дегустаційною комісією відхилені від поставки на виробництво або рекомендовані на доопрацювання.

Якщо на перших засіданнях дегустаційної комісії підприємці представляли зразки продукції, що виготовлялись раніше іншими підприємствами області, то на останньому засіданні комісія розглядала зразки нових видів харчової продукції.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2007, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 12.01.2008