Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - структура
Державний нагляд
Метрологія
Сертифікація
Системи управління якістю
Випробувальна лабораторія
Методично-технічний відділ
Фонд нормативних документів
Науково-технічна рада
Законодавча база
Дегустаційна комісія
Конкурси
   - "100 кращих товарів України"
   - "Я хочу жити в якісному світі"
   - "Конкурс на здобуття Премії СНД"
Семінари, наради, круглі столи
Публікації у ЗМІ
Зворотній зв'язок
Колегії Держспоживстандарту

ДП "Рівнестандартметрологія" виповнилось 68 років

Створене 28 грудня 1939 року, як Рівненська контрольна лабораторія з вимірювальної техніки при Уповноваженому у справах мір і вимірювальних приладів при Рівненському обласному виконавчому комітеті.

У 1995 році Рівненське обласне управління мір та вимірювальних приладів перейменовано у Рівненську державну контрольну лабораторію з вимірювальної техніки, а у 1967 році - в Рівненську лабораторію державного нагляду за стандартами і вимірювальною технікою (ЛДН).

Урізноманітнились функції ЛДН, вона стала здійснювати:

- державний нагляд за впровадженням та дотриманням стандартів і технічних умов, а також за станом та застосуванням вимірювальної техніки;

- контроль уніфікації та агрегатування промислової продукції, машин, обладнання, приладів;

- організацію роботи з державної атестації якості продукції.

У 1986 році діяльність центру була відмічена дипломом першого ступеню ВДНГ СРСР.

У 1987 році з метою удосконалення робіт з стандартизації, метрологічного забезпечення та управління якістю продукції утворено Рівненський центр стандартизації та метрології, а у 1993 році його було перейменовано у Рівненський центр стандартизації, метрології та сертифікації (ЦСМС).

У 1994 році Рівненський ЦСМС призначено органом сертифікації харчової продукції. Наказом Держспоживстандарту України від 19.09.1996р. Рівненський центр стандартизації, метрології та сертифікації набув статусу Рівненського державного центру стандартизації, метрології та сертифікації. У складі центру була створена випробувальна лабораторія харчової продукції. В подальшому, статус органу з сертифікації та його лабораторії був підтверджений шляхом акредитації в національній системі сертифікації продукції УкрСЕПРО. Розширилась галузь проведення сертифікаційних робіт. Такі роботи проводяться в будівництві, громадському харчуванні, туристичних послугах, авто послугах, сертифікації нафтопродуктів, скла.

У 2002 році Центр пройшов акредитацію та отримав право по сертифікації на підприємствах систем управління якістю відповідно вимог міжнародних стандартів ISO 9000.

Протягом останніх десяти років колектив центру, що налічує до сотні робітників, постійно нарощує об'єми послуг, які надаються населенню та підприємствами. Оновлюється за сучасними вимогами матеріальна база, покращуються соціальні умови працюючих.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2007, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 09.01.2008