Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Дегустаційна комісія відзначила високу якість продукції місцевих виробників

Покращення якості продукції - питання, яке хвилює всіх. Воно вимагає спільних дій від влади, бізнесу, громадськості. Саме такою дією є проведення дегустаційних комісій.

31 травня на базі ДП «Рівнестандартметрологія» відбулось 41 засідання обласної дегустаційної комісії, створеної за розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації. Участь у роботі комісії прийняли фахівці ДП «Рівнестандартметрологія, Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Управління ветеринарної медицини, Інспекції у справах захисту прав споживачів, Держсанепідемслужби, Укртрансінспекції, Дерпартменту агропромислового розвитку, технологи провідних підприємств харчової галузі області та представники ЗМІ.

На розгляд фахівців із якості було представлено продукцію трьох місцевих виробників. Зокрема, добре знаний у Рівному ПП Вознюк В.Ф. подав на розсуд дегустаційної комісії ковбасу варену «Салямі Посольська» вищого ґатунку та сардельки «Свинячі» першого ґатунку. Дегустаційна комісія високо оцінила смакові властивості та якість представлених ковбасних виробів, зазначивши, що на сьогоднішній день продукція від ПП Вознюк є однією із найкращих на ринку області.

ПП Олендра І.М. запропонувала дегустаційній комісії розглянути хлібобулочні здобні вироби «Рогалик по-домашньому з маком», «Рогалик по-домашньому зі згущеним молоком», «Круасани з шоколадом» та «Круасани з фруктовою начинкою». Різноманітна здоба та тістечка цього виробника славиться серед рівнян високою якістю та неперевершеним смаком. І не дарма – це підтвердилось і висновком дегустаційної комісії!

Справжнє здивування серед членів дегустаційної комісії викликала нова продукція костопільського ТзОВ «Долада» - торт пісочний «Ладинець». Цей виріб відомий у країнах Прибалтики та в Польщі під назвою «шакотіс». Він виготовляється із яєчного тіста на відкритому вогні, а його незвична форма нагадує дерево. Сподіваємось , що традиційний для східної Європи кондитерський виріб здобуде популярність і в Україні, адже члени дегустаційної комісії підтвердили, що у виробника є для цього всі підстави.

Загалом, експерти з якості оцінили продукцію за органолептичними показниками, тобто за відповідністю смаку, запаху, зовнішнього вигляду продукції, а також розглянули нормативну документацію, за якою виготовляються вироби, ознайомились із протоколами випробувань продукції та якісними свідоцтвами. Представники підприємств розповіли членам дегустаційної комісії про технологію виробництва, походження сировини, заходи, які вони проводять для контролю якості продукції.

У процесі обговорення кожен виробник отримав цінні рекомендації від провідних фахівців у сфері якості. Зокрема, підприємці дізналися, як покращити рецептуру, яку сировину краще використовувати, які випробування продукції необхідно проводити, які супровідні документи необхідні для реалізації виробів, що повинно наноситись на етикетку.

Виробники, які приймали участь у засіданні, зауважили, що проведення дегустаційних комісій дає можливість підприємцям уникнути помилок під час виробництва, покращити якість продукції та підвищити її конкурентоспроможність.

По завершенню заходу, члени дегустаційної комісії відзначили високий рівень якості представленої продукції та однозначно рекомендували її до виробництва, а рецептури – до затвердження. Тож сподіваємось, що підприємці і надалі дотримуватимуться високих стандартів виробництва, а їхня продукція здобуде любов споживачів!

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2011, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 31.05.2013