Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

У ДП «Рівнестандартметрологія» - новий керівник

Наказом Міністерства економічного розвитку та торгівлі України №2-п від 13.01.2014 у державне підприємство «Рівнестандартметрологія», яке здійснює у регіоні державну політику в сфері стандартизації, єдності вимірювань та сертифікації продукції та послуг, призначено нового керівника. Генеральним директором підприємства став Зарудний Віктор Володимирович. Попередній керівник – Камінський Анатолій Іванович - з кінця грудня минулого року очолює Рівненську районну державну адміністрацію.

До цього призначення Віктор Володимирович Зарудний працював заступником генерального директора, начальником сертифікаційного центру ДП «Рівнестандартметрологія». Під його керівництвом сертифікаційний центр розширив перелік послуг для підприємств, першим в Україні отримав акредитацію в Національному агентстві з акредитації України як орган з оцінки відповідності за 9 технічними регламентами, налагодив міжнародні взаємозв’язки із провідними виробниками Європи, став одним із найпотужніших центрів у сфері сертифікації. Результати його роботи були відзначені знаком Держспоживстандарту «За заслуги». Окрім того, новий очільник підприємства одним із перших в Україні отримав сертифікат компетентності аудитора за спеціалізацією: «Сертифікація ДТЗ, їх складових та приладдя».

Під час зустрічі з колективом підприємства Віктор Зарудний зауважив: «Місією ДП «Рівнестандартметрологія» є підтримка підприємницької ініціативи, інформаційна та практична допомога на усіх етапах виробничого процесу задля підвищення якості товарів, а також конкурентоспроможності вітчизняних виробників. Наше підприємство повинно стати найкращим помічником для тих, хто сьогодні надає послуги. виготовляє продукцію, створює нові робочі місця. Водночас ДП «Рівнестандартметрологія» залишається на варті інтересів споживачів, дбаючи про якість послуг та продукції, яка випускається в регіоні».

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2013, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 17.01.2014