Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Відбулась нарада з питання впровадження системи управління якістю у медичному центрі

За умов невпинної динамічності процесів, швидкості змін, зростання конкурентного середовища, питання якості набуває абсолютно нового звучання. Забезпечити належний рівень задоволеності потреб та очікувань споживачів продукції чи послуг, досягаючи при цьому високих результатів у своїй діяльності – не просте завдання, яке сьогодення ставить перед фірмами, виробниками, установами та організаціями. Як свідчить європейський досвід, одним із ефективних методів, що допомагає підкорити вершини ділової досконалості у різних сферах виробництва та послуг, є впровадження та сертифікація систем управління.

Важливість питання якості, а особливо якості медичних послуг, чудово розуміють у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука. Заклад, який щодня має справу із найціннішим для кожної людини – її здоров’ям, відповідально ставиться до своєї місії, а тому уважно вивчає найсучасніші механізми забезпечення якості. Зокрема, в понеділок, 3 лютого, у конференц-залі діагностичного центру відбулася нарада, присвячена ознайомленню медичних працівників із основними вимогами до системи управління якістю згідно ДСТУ ISO 9001:2009 з залученням фахівця ДП «Рівнестандартметрологія» Тетяни Дубич. Вона розповіла учасникам наради про вимоги стандарту, основні етапи впровадження системи управління та проведення її сертифікації, а також про результати, які відчує заклад по завершенню процесу впровадження та сертифікації системи управління якістю.

Як зауважила Тетяна Дубич, на сьогоднішній день система управління якістю є дієвим механізмом, що здатний довести рівень надання послуг до еталону. Адже якісні медичні послуги – це не тільки сучасне обладнання і професійні лікарі, а й уважне ставлення до пацієнтів, відсутність черг, можливість оперативно отримати повну інформацію, зручний режим роботи закладу тощо. Всі ці нюанси разом роблять лікування ефективнішим. Наслідком впровадження системи управління якістю для медичного закладу стане оптимізація всіх робочих процесів, раціоналізація використання матеріальних і часових ресурсів. Звичайно, впровадження та сертифікація систем управління якістю – це доволі клопіткий процес, що вимагає від лікувального закладу певних зусиль. Проте, позитивний ефект від цього відчують і працівники закладу, і пацієнти, і, зрештою, уся медична галузь області.

Довідка: Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука – один з провідних лікувально-профілактичних закладів України, який в загально національному рейтингу займає лідируючі позиції. Лікарі Центру входять до складу головних позаштатних спеціалістів обласного управління охорони здоров’я, зокрема з генетики, ультразвукової діагностики та пренатальної ультразвукової діагностики. На базі діагностичного центру створений популяційний кардіореєстр, діє програма уніфікованого комп'ютерного реєстру хворих на ІХС, яка забезпечує раннє виявлення, лікування та профілактику хвороб системи кровообігу населення і, як наслідок, знижує показники виходу на інвалідність. Налагоджено міжнародне партнерство і співпраця з науковими медичними центрами Європи та світу в таких напрямках, як запобігання вродженим вадам розвитку, виявлення розладів і харчових факторів ризику фетального алкогольного синдрому плода, впровадження правового захисту дітей-інвалідів в Рівненській області та ін.Щодня центр відвідує близько 700 пацієнтів, з них 12% жителі інших регіонів. Центр є дипломантом таких престижних іміджевих проектів, як «Лауреати нагород», «Лідер. Персона», презентаційно-рейтингова програма «Діловий імідж України. Визнання – 2010» та ін.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2013, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 06.02.2014