Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Відбувся семінар-тренінг на тему: "Внутрішній аудит систем управління"

Вже сьогодні національні виробники, які вийшли зі своєю продукцією на міжнародні ринки, пересвідчились, що без впровадження систем управління неможливо знайти торгового партнера, а тим більше завоювати міжнародні ринки збуту і бути на них конкурентоспроможними.

Для виробників, які вже впровадили системи управління або ж найближчим часом планують це зробити, у ДП "Рівнестандартметрологія" провели спеціальний семінар-тренінг на тему: "Внутрішній аудит систем управління". На захід завітало близько 50 представників з 28 різних підприємств області.

Відкриваючи захід, перший заступник генерального директора ДП "Рівнестандартметрологія" Олег Камінський зауважив: "На сьогоднішній день українські підприємства виготовляють багато продукції, яка могла б здобути гідне місце на світовому ринку. Проте, обов’язковою умовою цього прориву є наявність систем управління якістю. Сьогодні ж багато підприємств не знають, як досягти вищої якості без великих витрат або допускаються деяких помилок під час управління якістю своєї продукції. До побудови системи управління треба ставитися не як до локального завдання, а як до великої, складної, відповідальної роботи, що стосується всього колективу підприємства, починаючи від керівника".

Організатори семінару-тренінгу ознайомили присутніх з:

• вимогами стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 (Дубич Т.А);

• вимогами стандарту ДСТУ ISO 14001:2006 (Дубич Т.А);

• вимогами стандарту ДСТУ ISO 22000:2006 (Сізова Н.А.);

• процесом сертифікації систем управління та кількісними показниками щодо сертифікованих систем управління в світі та Україні (Дубич Т.А);

• з новою редакцією стандарту ДСТУ ISO 19011:2012 (чинного від 01.07.2013 року): принципами здійснення аудиту, формуванням програми аудиту, здійсненням аудиту, окрім цього, на семінарі слухачі ознайомилися з інформацію про компетентність і оцінювання аудиторів (Дубич Т.А).

З практичним досвідом впровадження інтегрованої системи управління (СУЯ+СУБХП) та проведення внутрішніх аудитів на ТДВ "Рівнехолод" поділилася начальник лабораторії Мазур О.В.

У програму семінару-тренінгу були включені і практичні заняття, під час яких слухачі отримали змогу навчитися визначати невідповідності та заповнювати протоколи аудиту.

В кінці заходу було проведено тестування, за результатами якого кожен слухач отримав свідоцтво аудитора.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2014, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 04.03.2014