Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Обласна дегустаційна комісія оцінила якість продукції місцевих виробників

Обласна дегустаційна комісія, засідання якої традиційно пройшло у ДП «Рівнестандартметрологія», оцінила смакові та якісні характеристики продукції місцевих виробників –ПАТ «Поліссяхліб», ФОП Кудіна В.В., ПП Шварца Д.О., ПП Сидорчука В.І.. Експерти куштували піцу, хлібобулочні та ковбасні вироби, а також морозиво.

Представники Антимонопольного комітету, Торгово-промислової палати, санепідемслужби, Управління ветеринарної медицини, Держкомпідприємництва, Інспекції у справах захисту прав споживачів, а також фахівці ДП «Рівнестандартметрологія» ознайомились із рецептурою виробів, розглянули маркування, з’ясували походження сировини, оцінили відповідність продукції вимогам нормативної документації. В свою чергу представники виробників розповіли про історію створення підприємств, ринок збуту, технологію виробництва, а також обговорили із експертами низку питань, які стосувались як виробництва, так і реалізації продукції.

Розпочалось засідання обласної дегустаційної комісії із презентації хлібобулочних виробів ПАТ «Поліссяхліб». На розсуд фахівців із якості підприємство представило свої «новинки» - хліб житньо-пшеничний «Стрілецький новий» та булку «Калач рівненський». ПАТ «Поліссяхліб» - виробник добре відомий на Рівненщині. Він розпочав свою діяльність у 1991 році. Сьогодні його асортимент налічує понад 50 видів хлібобулочних, здобних, борошняних кондитерських виробів, а також здобного печива і квасу. Високу якість продукції ПАТ «Поліссяхліб» гарантує сертифікат на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Наступним свою продукцію представив ФОП Кудін В.В., який займається виробництвом піцци. Два види цієї продукції, а саме піццу «Монтанья» та «Папероні», він подав на розсуд дегустаційної комісії. Ця продукція виготовлена за власною рецептурою на основі італійської технології. Експерти дали високу оцінку виробів ФОП Кудіна В.В., а Віце-президент Торгово-промислової палати Микола Ярощук навіть порадив підприємцю запатентувати розроблені ним оригінальні рецептури.

Продовжилось засідання обласної дегустаційної комісії розглядом ковбасних виробів ПП Шварца Д.О.Він представив сардельки «Соковиті», ковбасу варено-копчену «Московську», копчену «Домашню» та «Мисливські ковбаски». Як розповів підприємець, уся продукція виготовляється виключно з натурального м’яса. Курятина, свинна шкіра, емульсія, барвники та підсилювачі смаку не використовується принципово. Лише відбірна сировина та дубові дрова – ось вся таємниця виробництва смачної і якісної продукції, відомої споживачам під ТМ «Мирогощзанські ковбаси».

Завершився захід дегустацією морозива від ПП Сидорчук В.І. Як зауважив представник виробника, пломбір «Шоколадний» у вафельному стаканчику та пломбір «Ванільний», декорований шоколадною глазур’ю, виготовляються виключно із молочної сировини без додавання рослинних жирів, відповідно до державного стандарту ДСТУ 4733:2007. Ця продукція користується не аби яким попитом на вітчизняному ринку, адже незважаючи на величезне різноманіття морозива різних торгових марок, знайти серед них високоякісний молочний продукт досить складно.

Загалом, уся представлена продукція отримала схвальні відгуки експертів та була рекомендована до виробництва. Члени дегустаційної комісії відзначили високу якість представлених виробів та висловили впевненість, що саме така продукція має найкращі перспективи не лише на вітчизняному ринку, а й на європейському.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2014, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 28.05.2014