Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Підприємці, влада та науковці обговорили перспективи підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС


Фахівці ДП «Рівнестандартметрологія» взяли участь у семінарі на тему: «Світова торговельна система: сучасна діяльність СОТ та її вплив на бізнес», який відбувся у рамках проекту «Торговельна політика і практика в Україні» за фінансової підтримки Уряду Швеції. Його метою є підвищення прозорості торговельної політики і практики в Україні у контексті вимог ЄС.

Підприємці, представники влади та науковці із Інституту економічних досліджень та політичних консультацій обговорили преваги та виклики для бізнесу від Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Під час семінару виробники дізналися про механізми захисту інтересів бізнесу в Світовій організації торгівлі, а також вони почули про результати опитування ІЕД «Ділова думка» щодо впливу торговельної політики на діловий клімат після вступу до СОТ.

«Торговельні преференції, що діють в ЄС для українських виробників відкривають перед ними широкі перспективи, - зауважила заступник начальника сертифікаційного центру ДП «Рівнестанадартметрологія» Катерина Шут. Водночас вітчизняні виробники повинні зважати на вимоги європейського законодавства щодо продукції. Першочерговим завданням для наших експортерів є підтвердження відповідності промислової продукції директивам ЄС. Виробники харчової продукції, щоб потрапити на західний ринок, повинні обов’язково впровадити систему управління безпечністю харчових продуктів (НАССР). Сьогодні ж в Україні активно проходить гармонізація європейських та вітчизняних стандартів, вводяться в дію нові технічні регламенти та процедури».

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2014, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 18.06.2014