Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити у якісному світі» завершився

ДП «Рівнестандартметрологія» вже одинадцятий рік поспіль проводить це творче змагання. Його мета – сформувати у дітей правильне розуміння якісної продукції, спонукати їх вдумливо обирати ті чи інші речі, їжу чи смаколики, а також дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Цього року за перемогу у престижному конкурсі «Я хочу жити у якісному світі» змагалося близько 300 юних художників, віком від 5 до 17 років, з усіх куточків області.

Зі слів членів журі, до складу якого входять освітяни, журналісти, художники, визначити призерів було надважким завдання. Адже кожна творча робота вражає глибиною змісту, влучними лозунгами, довершеним художнім виконанням та колоритністю образів. Журі оцінювало барвисті творіння дитячих фантазій за такими критеріями, як акуратність, повнота розкриття теми, оригінальність та самостійність роботи. Цікаво, що більшість малюнків дітей, віком від 12 до 17 років були присвячені питанням майбутнього світу, розвитку технологій, балансу промислового прогресу та збереження екології, тоді ж як малеча від 5 до 12 років більше переймається питаннями якісної та корисної продукції.

Після довгих дискусій та вагань, журі все ж таки вдалося визначити 9 переможців у вікових категоріях 5-8, 9-12 та 13-17 років за номінаціями: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу» та «Кращий плакат на споживчу тематику». Їхні малюнки будуть відправлені до столиці, де вони продовжать змагання на загальнодержавному рівні. По завершенню конкурсу відбудеться нагородження переможців, а найкращі творчі роботи будуть представлені на національній виставці, що проходитиме у листопаді.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2013, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 03.10.2014