Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Якісний світ очима дітей

Сьогодні у Рівненському театрі ляльок нагородили переможців, лауреатів, фіналістів та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі», а також урочисто відкрили виставку робіт конкурсантів. Цей захід щороку проводить ДП «Рівнестандартметрологія» за дорученням Мінекономрозвитку України.

Конкурс проводиться для того, щоб сформувати у наймолодших споживачів правильне розуміння якісної та безпечної продукції, спонукати дітей вдумливо обирати продукти харчування та дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Свої творчі роздуми на тему якості та безпеки малеча викладала у рамках номінацій : «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». Учасниками конкурсу стали діти, віком від 5 до 17 років з усіх куточків області. Всього ж участь у заході за весь час його проведення прийняло більше 3000 юних художників.

Оцінювало роботи конкурсантів журі у складі художників, освітян та журналістів. Вони визначали найкращі малюнки за такими критеріями, як оригінальність, самостійність, повнота розкриття теми, майстерність виконання та охайність. Переможців обирали у кожній з трьох номінації за віковими категоріями 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років.

Дев’ять робіт переможців було відправлено до Києва для участі у загальнодержавному етапі творчого змагання. Серед учасників з усієї України перемогу здобула Софія Булавин, 12 р. , учениця Моквинської гімназії Березнівського р-ну. ЇЇ малюнок із закликом «Виробники – виготовляйте якісні товари!» був визнаний найкращим у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» у віковій групі 9-12 років. Тож вже завтра, 19 листопада, дівчинка вирушить до столиці, щоб прийняти участь у церемонії нагородження переможців конкурсу загальнодержавного рівня та відкритті національної виставки «Я хочу жити у якісному світі».

А наразі переможці та кілька десятків лауреатів і фіналістів регіонального етапу конкурсу отримали призи від ДП «Рівнестандартметрологія» - фарби, пензлі, художнє полотно, розвиваючі ігри, набори для творчості, енциклопедії. Окрім того, кожен учасник конкурсу отримав солодощі та диплом.

Член журі Леся Волошина зауважила: «Роботи юних художників вражають колоритністю, оригінальністю, безпосередністю. Діти чітко реагують на зміни у суспільстві і по –своєму відображають їх у своїх малюнках. Наприклад, якщо минулого року провідною темою малюнків дітей було питання ГМО, то сьогодні вони надсилали нам плакати з написами «Геть продукцію окупанта» та «Якісна військова продукція – перемога у війні».Та все ж дитячі малюнки сповнені позитиву і оптимізму».

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2013, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 03.10.2014