Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

У Києві нагородили переможців конкурсу "Я хочу жити у якісному світі"

12-річну Софію Булавин з Березнівського р-ну визнали автором найкращого плаката на споживчу тематику у рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі», який проходить за підтримки Міністерства економічного розвитку України.

Спершу її малюнок під назвою: «Виробники, створюйте якісні товари!» здобув перемогу на регіональному етапі конкурсу. Регіональне журі – освітяни, художники, журналісти – відібрало 9 творів юних художників з –поміж 300 малюнків, надісланих з різних куточків області. Переможців визначали за номінаціями «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику» у вікових номінаціях 5-8, 9-12та 13-17 років. Далі роботи переможців регіонального етапу відправили до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», де відбулось засідання журі загальнодержавного етапу. І вже у столиці, оцінивши 203 конкурсні роботи з усієї України визначили, що найвдаліший плакат серед учасників 9-12 років намалювала саме дитина з Рівненщини – Софія Булавин з с.Моквин Березнівського району.

Тож 19 листопада усіх переможців загальнодержавного рівня Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити у якісному світі» запросили до столиці на урочисте нагородження та відкриття виставки їх робіт. У комфортабельному автобусі діти, разом з супроводжуючими батьками, здійснили екскурсію видатними місцями Києва, а потім оглянули експозицію малюнків, надісланих на конкурс, яка розміщена у ДП «УкрНДНЦ». Кульмінацією свята стало нагородження дітей цінними подарунками – сучасними планшетами та дипломами. На завершення заходу на дітей чекала таємнича містерія від талановитого ілюзіоніста, переможця шоу «Україна має талант» Віталія Лузкаря.

Під час нагородження конкурсантів Олег Бондаренко, голова оргкомітету дитячої програми «Я Новий Малюю Світ!», відзначав: «Упродовж десяти років я є членом журі виставки-конкурсу. І цього року хочу відзначити – у дитячих малюнках відбулася певна зміна акцентів – відчутний дитячий патріотизм, окреслено як такий бренд України, використано основні символи України – жовто-блакитні кольори, змальовано багатство нашої країни. Діти влучно і безпрецедентно передали свої бачення – якою б вони хотіли бачити нашу країну, і який він – якісний світ очима дітей. До речі, це єдиний конкурс, що «працює» і дає такий соціальний продукт».

Конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити у якісному світі» формує світогляд дитини як громадянина та відповідального споживача. Його проведення започаткували ще у 2004 році за ініціативи Держспоживстандарту України. Організовують його регіональні центри стандартизації, метрології та сертифікації у кожній області та ДП «УкрНДНЦ» на загальнодержавному рівні.

На Рівненщині конкурс проводить ДП «Рівнестандартметрологія». 18 листопада у Рівненському театрі ляльок організатор творчого змагання нагородив переможців,лауреатів та фіналістів регіонального етапу конкурсу цікавими подарунками – професійними художніми фарбами, пензлями, полотном для малювання, енциклопедіями, розвиваючими іграми та наборами для творчості. Окрім того, кожен учасник конкурсу отримав диплом та солодощі.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2013, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 24.10.2014