Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

До відома автомобілістів та власників АЗС!

Звертаємо Вашу увагу, що Постановою Кабінету Міністрів України №636 від 19 листопада 2014 р. внесено зміни до постанови КМУ №1442 від 20 грудня 1997 р. “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами”.

Цей документ визначає порядок приймання та роздрібної торгівлі бензином, дизельним паливом, скрапленим вуглеводневим газом (крім скрапленого вуглеводневого газу для побутових потреб), гасом, маслами, мастилами (далі — нафтопродукти), розфасованими нафтопродуктами, а також регламентує вимоги у сфері дотримання прав споживачів щодо належної якості нафтопродуктів, безпеки життя та здоров’я споживачів та навколишнього природного середовища, а також рівня торговельного обслуговування.

У новій редакції Правил роздрібної торгівлі зазначається, що суб’єкт господарювання, який здійснює продаж нафтопродуктів, зобов’язаний своєчасно надати споживачеві необхідну доступну та достовірну інформацію про нафтопродукти, а також на вимогу споживача — копію документа про якість (паспорт якості) та копію декларації про їх відповідність. Така інформація доводиться до відома споживачів шляхом зазначення у супровідній документації, що додається до нафтопродуктів, на етикетці (для розфасованих нафтопродуктів), а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), прийнятим для відповідного виду продукції. Продаж нафтопродуктів, які не відповідають обов’язковим вимогам щодо їх якості та безпечності. забороняється.

Окрім того, звертаємо Вашу увагу, що згідно прийнятого документу засоби вимірювальної техніки, у тому числі резервуари, які застосовуються на АЗС, підлягають повірці або державній метрологічній атестації відповідно до вимог нормативно-правових актів і нормативних документів з метрології. Також на АЗС повинні бути у наявності еталонні мірники 2-го розряду для проведення перевірки ПРК на точність роботи.

Нагадуємо, що ДП «Рівнестандартметрологія» здійснює повірку резервуарів, паливно-роздавальних колонок, мірників, метрштоків, автоцистерн тощо. Усі метрологічні послуги виконуються якісно та у чітко визначені терміни.

Запрошуємо Вас до співпраці!

Телефон для довідок: (0362) 22 -58-76

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2013, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 19.12.2014