Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Керівництво області нагородило підприємства за високу якість

Сьогодні у Рівненській обласній державні адміністрації нагородили найкращих виробників Рівненщини, які здобули таке звання за результатами регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Нагороди керівникам підприємств вручав голова Рівненської облдержадмінстрації Віталій Чугунніков, голова Ріненської обласної ради Михайло Кириллов, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Відкриваючи церемонію нагородження, Віталій Чугунніков зазначив: «Мені приємно, що багато підприємців з Рівненщини беруть участь у цьому конкурсі. Висловлюю щиру подяку всім учасникам. Усім тим, хто сьогодні воює на економічному фронті. Адже нині підприємці знаходять можливість для того, аби вижити та зберегти країну, а разом – надію людей на те, що ми станемо у майбутньому великою європейською країною».

За підсумками конкурсу було визначено 54 переможця за номінаціями: «Продовольчі товари», «Промислові товари», «Товари виробничо-технічного призначенння», «Роботи та послуги», «Вироби художніх народних промислів». Конкурсантів оцінювали експерти, які пройшли навчання в Українському науково-дослідному і навчальному центрі проблем стандартизації, сертифікації, якості. Вони зважали на такі критерії, як наявність у підприємства сертифікованих систем управління якістю, сертифікатів, протоколів випробувань продукції, патентів та нагород, використання регіональної сировини та географія продажу товарів, досліджували відгуки споживачів, партнерів, контролюючих органів, метрологічне забезпечення, соціальну відповідальність підприємства та ін.

Головний експерт конкурсної комісії Леся Волошина розповіла: «Участь у конкурсі дає можливість великим підприємствам підтвердити якість своєї продукції перед партнерами та споживачами, а для представників малого бізнесу - це шанс гучно заявити про свою продукцію на всю країну. Наприклад, завдяки конкуру «100 кращих товарів України» громадськість дізналася про ТзОВ «Біообладсервіс» - підприємство з Острозького району, яке виготовляє обладнання для альтернативної енергетики. Це підприємство реалізувало близько 60 ресурсозберігаючих проектів в Україні, ЄС, СНД. Оцінюючи якість продукції наших виробників, ми помітили позитивну тенденцію – все більше підприємств впроваджує системи управління якістю відповідно до міжнародних стандартів. А це – один із найважливіших кроків на шляху до європейських ринків збуту».

10 підприємств з числа переможців регіонального етапу успішно представило Рівненщину на загальнодержавному рівні Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Серед 10 учасників – 7 переможців та 3 лауреата. Зокрема, представляли Рівненщину у Києві ПАТ «РІВНЕАЗОТ» (продукція - вапняково-аміачна селітра), ТОВ «ККНК «Технобуд» (щебінь гранітний фракційний), ПП «Ретра» (твердопаливні водогрійні опалювальні котли «Ретра») - у номінації «Товари виробничо-технічного призначення»; ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» (скляна тара), ТзОВ «Сталь-М» (двері металеві протиударні вхідні за індивідуальним замовленням), ТзОВ «Річ Ленд» (субстрат «Річ Ленд»), ТзОВ «Агрохімпак» ( добрива «Royal Mix» та «Стимовіт Ferti») – у номінації «Промислові товари»; ПП ВТФ «Вільха» (ковані вироби) - у номінації «Вироби народних художніх промислів», ТзОВ «Інус ЛТД» (продукція – ковбаса «Лікарська» вищого ґатунку) – у номінації продовольчі товари, а також ТзОВ «Арм-Еко» (послуга - технічне обслуговування ліфтів) у номінації «Роботи і послуги».

Як зазначив заступник генерального директора ДП «Рівнестандартметрологія» Максим Калєніков, Рівненщина за показниками конкурсу – серед лідерів в Україні.

Довідково. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» - єдиний державний конкурс якості, який проходить щороку з 2003 р. Захід проходить під патронатом Президента України з ініціативи Мінекономрозвитку. Конкурс проходить у два етапи – спершу на регіональному рівні, а потім кожна область представляє свої підприємства на загальнодержавному етапі. Проведення конкурсу в Рівненській області організовує ДП «Рівнестандартметрологія». Мета заходу – поширення досвіду підприємств, які впроваджують сучасні системи управління якістю продукцією, підвищення конкурентоспроможності місцевих виробників, інформування споживачів.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2015, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено:03.03.2015