Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Експерти з якості оцінили продукцію виробників Рівненщини.

Фахівці з Києва та Тернополя побували на 9 підприємствах, що приймають участь у загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України»: ПАТ «РІВНЕАЗОТ», ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТОВ «Клесівський кар’єр нерудних корисних копалин «Технобуд», ТзОВ «УкрТехноФос», ТзОВ «Річ Ленд», ТзОВ «Агрохімпак» та ТзОВ «Сталь-М».

Експерти з'ясовували відповідність цих підприємств «європейським критеріям ділової досконалості». Вони включають питання щодо якості продукції, стану виробничої бази, кадрового забезпечення, умов праці, маркетингової політики, екологічності, соціальної відповідальності, участі в благодійних акціях та ін.

Як зауважила керівник експертної групи, представник Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості Наталія Стасюк, усі представлені виробники отримали високі бали, що дає їм підстави сподіватися на призові місця. Проте остаточне рішення прийматиме Головна конкурсна комісія у Києві.

Претендентів на звання кращих виробників в Україні від Рівненщини визначала регіональна конкурсна комісія. Вона відібрала 9 підприємств серед учасників регіонального етапу конкурсу. Для того, щоб результати конкурсу були прозорими та об’єктивними, оцінювання продукції на фінальному етапі за правилами конкурсу проводять фахівці з інших регіонів країни. Тож цього року до Рівного приїхали експерти з Києва та Тернополя, а рівненські фахівці оцінювали виробників Житомирщини та Львівщини.

Імена переможців конкурсу «100 кращих товарів України» стануть відомі під час Європейського тижня якості, який проходить на початку листопада.

Довідка: Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» - єдиний національний конкурс якості, який проходить з 2004 року під патронатом Президента України. Його організатором є Мінекономрозвитку, а на регіональному рівні – ДП «Рівнестандартметрологія».

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2015, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено:28.08.2015