Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка

Завершився регіональний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі», який щороку проводить ДП «Рівнестандартметрологія» за дорученням Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Конкурс тривав з 01 квітня по 01 жовтня 2015 року. За цей час на адресу організаторів творчого змагання – ДП «Рівнестандартметрологія» - надійшло близько 300 малюнків з різних районів області. Проте найактивнішими були учасники з Рівненського, Здолбунівського, Костопільського, Березнівського та Володимирецького району.

Діти, віком від 5 до 17 років представляли свої малюнки у номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». За допомогою фарб та олівців, вони викладали своє розуміння якості та проблем екології, відображали свої мрії про майбутнє світу.

Обирало переможців журі, до складу якого увійшли представники обласного управління освіти, Рівненського міського палацу дітей та молоді, Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних закладів, освітяни, журналісти, художники та фахівці ДП «Рівнестандартметрологія». Визначали найкращі малюнки у кожній номінації окремо за віковими категоріями: 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років. Журі враховувало актуальність та повноту розкриття теми, самостійність, оригінальність, охайність роботи.

Перші місця у номінації «Я пізнаю якісну продукцію» у своїх вікових категоріях здобули: Вательбер Віталій, 8 років, м.Рівне; Бедик Катерина, 9 років, м.Костопіль; Фесюк Аделіна, 13 років, м.Костопіль. У номінації «Ми архітектори якісного світу» перемогу отримали: Тимощук Соломія, 7 років, Рівненський р-н., с.Обарів; Буткевич Лілія,11 років, м.Костопіль; Супрунюк Ірина,13 років, смт.Володимирець; а авторами найкращих малюнків у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» стали: Романюк Валерія, 6 років, м.Рівне; Буй Оксана, 9 років; м.Рівне; Баласс Марія, 13 років, Острозький р-н, с.Оженин.

Голова конкурсного журі, в.о. генерального директора ДП «Рівнестандартметрологія» Олег Камінський, зауважив: «Ми проводимо конкурс «Я хочу жити у якісному світі» з 2004 року. Мета цього заходу – спонукати дітей вдумливо обирати якісні та безпечні речі, а також дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Малюнки учасників конкурсу свідчать, що діти підсвідомо розуміють загрозу від ГМО, барвників, Е-добавок, ароматизаторів та ін. Саме через конкурс дитячого малюнку ми намагаємося навчити дітей робити свідомий вибір та розвивати культуру споживання».

Роботи переможців регіонального етапу конкурсу продовжать участь у змаганні на загальнодержавному рівні та будуть представлені на Всеукраїнській виставці у Києві під час Європейського тижня якості.

Довідка: Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі» проходить щорічно за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя відповідно до Указу Президента України від 31 липня 2004 року №854 «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження Президента України від 14 жовтня 2004 року №252/2004 р. «Про підтримку проведення Європейського тижня якості в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 року №447-р «Про затвердження Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг)». У 2014 році виставка отримала статус національної.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2015, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено:12.10.2015