Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Якість очима дітей

У вівторок, 10 листопада, в Рівненському обласному академічному театрі ляльок відбулось нагородження переможців Всеукраїнської виставки - конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі».

Цей захід відбувається щорічно з 2004 року за ініціативою Мінекономрозвитку України. На Рівненщині добру традицію проведення конкурсу дитячого малюнку підтримує державне підприємство «Рівнестандартметрологія».

Участь у конкурсі приймали діти віком від 5 до 17 років. Вони відображали свої фантазії на теми номінацій: «Ми архітектори якісного світу», «Я пізнаю якісну продукцію» та «Кращий плакат на споживчу тематику».

Конкурс проходив у два етапи. Спочатку на регіональному рівні конкурсне журі визначало переможців, лауреатів та фіналістів у кожній віковій категорії та номінації. До складу журі входили художники, освітяни, журналісти, експерти з якості. Вони оцінювали малюнки за такими критеріями, як самостійність, актуальність і повнота розкриття теми, рівень володіння технікою виконання, творчий підхід, акуратність роботи і старанність.

Член конкурсного журі Леся Волошина розповідає: «Цього року на адресу ДП «Рівнестандартметрологія» надійшло близько 300 малюнків від дітей з різних куточків області. Скажу відверто, обрати найкращий малюнок було досить складно. Адже усі діти - надзвичайно талановиті. Їхні роботи вражали глибиною розумінням проблем екології, безпечної та якісної продукції. Конкурс «Я хочу жити у якісному світі» проходить вже 12 рік поспіль. За цей час виросло нове покоління. Перші учасники творчого змагання роблять свої перші кроки у дорослому житті. Тож тепер від них залежить майбутнє».

Щороку ДП «Рівнестандартметрологія» організовує для учасників конкурсу дитячого малюнку справжнє свято з розвагами і, обов’язково, подарунками. Ось і цього разу 90 дітей отримали солодощі, книги, розвиваючі ігри, набори для творчості.

9 малюнків, відібраних на регіональному рівні, продовжили змагання на загальнодержавному етапі. Столичне конкурсну журі переглянувши малюнки дітей з усієї України, відмітило роботу 11-річної костопільчанки Буткевич Лілії. Її малюнок, під назвою «Дерево справедливості» приніс перемогу у номінації «Ми архітектори якісного світу» у середній віковій категорії (9-12 років). Малюнки усіх 9 учасників загальнодержавного етапу конкурсу представлятимуть творчість дітей Рівненщини на національній виставці в Києві під час Європейського тижня якості.

Проведення таких конкурсів має важливе значення для дітей, заохочує їх до творчості та стимулює вдумливо обирати продукти споживання і дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2015, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено:10.11.2015