Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Виробники Рівненщини – серед найкращих в Україні

19 листопада у Києві пройшло нагородження переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», який щороку організовує Мінекономрозвитку під патронатом Президента України. Вручення нагород відбулось в Національному центрі культурного та ділового співробітництва «Український дім». Там же відкрилась виставка «100 кращих товарів України».

За результатами національного конкурсу з якості 9 підприємств Рівненщини здобули призові місця. Зокрема, це ПАТ «РІВНЕАЗОТ», ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ТзОВ «ККНК «Технобуд», ТзОВ «УкрТехноФос», ТзОВ «Річ Ленд», ТзОВ «Сталь-М», ТзОВ-фірма «Агрохімпак», ПП Чайка В.М. (ТМ «Чайка»). Тепер ці виробники мають право маркувати свою продукцію офіційним логотипом «100 кращих товарів України».

Для того, щоб отримати перемогу у цьому конкурсі, підприємства пройшли відбір з-поміж найкращих виробників на регіональному рівні. Потім їх оцінювали експерти з Києва та Тернополя. Організовувало весь процес проведення конкурсу в Рівненській області ДП «Рівнестандартметрологія».

Генеральний директор ДП «Рівнестандартметрологія» Анатолій Камінський зауважив: «Цього року відразу 9 підприємств Рівненщини піднялися на п’єдестал найкращих виробників в Україні. І це прекрасний результат. Для прикладу, такі промислово розвинені регіони, як Миколаївщина, Одещина, Запоріжжя у рейтингу якості мають лише по чотири представники. Випередила нашу область лише Дніпропетровська, представивши на загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» 12 підприємств. Виробники, які приймали участь у цьому конкурсі, оцінювались за багатьма критеріями. Зокрема, враховувалось наявність систем управління якістю, використання вітчизняної сировини, вплив на навколишнє середовище, соціальна відповідальність, умови праці на підприємстві, ринок збуту, затребуваність продукції на міжнародному ринку та ін. Тож підприємства, які вибороли перемогу у Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» на загальнодержавному рівні, варті високої шани та поваги. Адже сьогодні саме вони створюють імідж українського виробника у світі».

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2015, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено:23.11.2015