Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

«Вимірювання у динамічному світі»

20 травня відзначається Всесвітній день метрології. Саме цього дня у 1875 році було підписано Метричну Конвенцію, яка стала фундаментом для створення єдиної системи вимірювань у світі.

Щороку Всесвітній день метрології проходить під певним гаслом, яке привертає увагу до найактуальніших аспектів метрологічної діяльності. Гасло 2016 року звучить так: «Вимірювання у динамічному світі».

Справді, сучасне суспільство розвивається дуже стрімко, постійно вдосконалюються технології, з’являються нові винаходи, створюється новітнє обладнання. А тому метрологія має розвиватися із ще інтенсивнішими темпами.

З цього приводу влучно висловився Мартін Мілтон, директор Міжнародного бюро мір та ваг, зауваживши: «Розмірковуючи про високу швидкість, з якою відбуваються зміни в 21-м столітті, ми можемо сказати, що «єдине, що постійно - самі зміни».

Щоб залишитись «на гребені» в епоху змін треба докладати багато зусиль. Проте з впевненістю можемо сказати, що ДП «Рівнестандартметрологія» це до снаги. У метрологічному центрі підприємства активно впроваджують нові послуги, оновлюють засоби вимірювальної техніки, підвищують кваліфікацію працівників.

За останні 5 років освоєно нові види робіт з повірки та метрологічної атестації понад 40 типів сучасних засобів вимірювань для обліку енергетичних, матеріальних ресурсів та забезпечення діяльності галузі охорони здоров'я. На сьогоднішній день метрологічний центр має близько 600 вихідний та робочих еталонів, 3 пересувних лабораторії та 21 стаціонарну повірочну лабораторію, які об'єднують 125 робочих місць. Такі матеріальні ресурси дозволяють в повній мірі забезпечувати повірку засобів вимірювальної техніки згідно галузі уповноваження по 11 видам вимірювань.

Проте основне надбання підприємства – це висококваліфіковані кадри, які досвід та новаторство, постійно вдосконалюють свої знання та вміння, ставлять перед собою високі цілі і сміливо їх досягають!

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2015, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено:20.05.2016