Запрошуємо до співпраці всіх, хто зробив ставку на якість!
Про ДП "Рівнестандартметрологія"
   - історія
   - контакти та структура
Метрологія
Сертифікація
   - сертифікація СУ
   - сертифікація
     продукції та послуг
Оцінка відповідності технічним регламентам
Науково-технічний центр
   - попоредження про вилучення ТУ
   - перевіряння технічних умов
Випробувальний центр
   - технічний огляд транспортних засобів
Системи управління якістю
Фонд нормативних документів
Обласна дегустаційна комісія
Семінари
Законодавча база
Конкурси
Публікації у ЗМІ
Державні закупівлі
Зворотній зв'язок
Публічна інформація
Запобігання корупції

Науково-технічний та інформаційний центр

Керівник: Павельчук Алла Миколаївна

к.601 (6-й поверх), тел. (0362) 62-03-90, (067) 360-78-51, е-пошта:Rivne_NTC @ i. ua

Науково-технічний та інформаційний центр ДП «Рівнестандартметрологія» координує галузь стандартизації у Рівненському регіоні. Центр створений з метою надання практичної допомоги суб’єктам підприємницької діяльності та сприяння розвитку виробників.

Для тих, хто стоїть на старті підприємницької діяльності, науково-технічний та інформаційний центр ДП «Рівнестандартметрологія» пропонує:

- консультації по постановці продукції на виробництво;

- перевірка діючих ТУ на відповідність законодавчим актам України, технічним регламентам та нормативним документам;

- підбір нормативної документації по тематиці замовника;

- методичну допомогу підприємствам при розробці і впровадженні нормативної і технологічної документації;

- офіційні копії нормативної документації по різним сферам діяльності підприємств;

- консультації з питань стандартизації щодо законодавчої бази на продукцію і послуги;

- підбір кодів ДКПП зідно ДК 016-10;

- методичну допомогу з розроблення технологічних інструкцій.

Підприємства, що прагнуть підвищити конкурентоспроможність своєї продукції та вийти на нові ринки збуту, будуть зацікавлені у наступних послугах:

- інформаційне обслуговування фондів нормативної документації підприємств;

- консультації з питань маркування продукції відповідно до чинних вимог;

- розробка, перевірка та взяття на облік технічних умов (ТУ), змін до ТУ на відповідність чинним законодавчим актам, технічним регламентам та нормативним документам України.

Науково-технічний та інформаційний центр гарантує:

- Високу якість та найкоротші терміни виконання роботи;

- Постійний консультативний супровід клієнтів;

- Найнижчі ціни, що задовольнять кожного

Наші фахівці допомагають виробникам розробити власні технічні умови (ТУ), що дає можливість розширити асортимент продукції, освоїти новітні технології у виробництві, випускати сучасну та конкурентоспроможну продукцію. Перевірені технічні умови вносяться до бази даних «Технічні умови України».

На базі Науково-технічного та інформаційного центру ДП «Рівнестандартметрологія» діє Обласна дегустаційна комісія, створена розпорядженням Голови Рівненської облдержадміністрації від 22 серпня 2007 року за № 398. Обласна дегустаційна комісія є дієвим механізмом підвищення якості продукції місцевих виробників. Адже під час засідань підприємці можуть одержати кваліфіковані поради від провідних фахівців харчової галузі щодо технології виробництва, рецептури, складників, пакування, маркування, покращення органолептичних показників – смаку, запаху, зовнішнього виду, а також отримати консультації щодо відповідності технологічної документації, організації контролю продукції за показниками якості та безпечності. Підприємства, що подають на дегустаційну комісію нову продукцію, яку планують виробляти серійно, убезпечують себе від можливих помилок та збитків у майбутньому. Адже краще заздалегідь виявити порушення, що можуть мати негативні наслідки, зокрема і застосування штрафних санкцій від контролюючих органів. Дегустаційна комісія дає можливість віднайти «золоту середину» між очікуваннями споживачів та пропозицією виробників. Це один із реальних засобів підвищення конкурентоспроможності вітчизняних виробників.

Науково-технічний та інформаційний центр співпрацює з технічними комітетами із стандартизації за відповідними напрямками. Укладені угоди про співробітництво з ТК - 140 "Молоко, м'ясо та продукція їх переробки", ТК - 151 "Меблі", постійно підтримує ділові стосунки з фахівцями Всеукраїнського державного науково-виробничого центру стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів "Укрметртестстандарт". Фахівці Науково-технічного та інформаційного центру систематично організовують проведення різноманітних семінарів, конференцій, круглих столів із працівниками підприємств області. Під час цих заходів розглядаються актуальні питання стандартизації, відбувається обмін досвідом між фахівцями.

Суспільно значимим напрямком роботи Науково-технічного та інформаційного центру ДП «Рівнестандартметрологія» є проведення у регіоні конкурсів, спрямованих на популяризацію високих стандартів якості та споживчої культури. Зокрема, йдеться про Всеукраїнську виставку – конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити у якісному світі».

Всеукраїнська виставка –конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити у якісному світі» проводиться з метою формування у свідомості дітей уявлення про якісну та безпечну продукцію. Участь у цьому заході приймають діти з різних куточків регіону, віком від 5 до 17 років. ДП «Рівнестандартметрологія» не оминає увагою жоден малюнок та щороку організовує для юних художників справжнє дитяче свято з приємними подарунками.

Тим підприємствам, які прагнуть здобути визнання на міжнародному рівні, Науково-технічний та інформаційний центр ДП «Рівнестандартметрологія» надає організаційно-методичну допомогу з питань участі у Національному конкурсі на здобуття премії СНД у сфері якості продукції та послуг.

Науково-технічний та інформаційний центр запрошує до співпраці!

Звертайтесь до нас і ми станемо Вашим надійним партнером на шляху до вершин якості!

33028 м.Рівне, вул. Замкова, 31. тел./факс (0362)26-38-93, E-mail: poshta@csmc.rv.ua

Copyright © 2004-2007, ДП "Рівнестандартметрологія"

Web masters: Hrihoriy Balashov & Valeriy Kalendar

Поновлено: 29.12.2009